O firmie
  • Dlaczego warto z nami współpracować ?

Staramy się wykonywać nasza pracę tak, by efekt końcowy zadowalał zarówno Klienta jak i nas. Jesteśmy profesjonalistami i można nam zaufać. Oto konkretne powody, dla których warto z nami współpracować.

 

  • Obróbka ręczna – gwarancja dobrze wykończonej posadzki

Zwieńczeniem i ukoronowaniem naszej pracy jest efekt końcowy w postaci idealnie wykończonej posadzki. Najwyższa jakość wszystkich elementów posadzki wymaga ręcznego wykańczania trudno dostępnych miejsc, z którymi maszyny nie są w stanie sobie poradzić.

 

  • Wykwalifikowani pracownicy- stały zespół od wielu lat

Zatrudniamy wyłącznie solidnych fachowców z którymi współpracujemy od wielu lat. Tworzymy sprawny, zgrany zespół, który wspólnie zbiera doświadczenia.

 

  • Właściciele osobiście nadzorują pracę

Zależy nam, by każde zlecenie zostało wykonane z należytą dokładnością. Nie możemy sobie pozwolić na najdrobniejsze nawet uchybienia. Najwyższą jakość poręczamy własną osobą, naszymi nazwiskami a wiadomo – „Pańskie oko konia tuczy”.

 

  • Stawiamy na jakość – stosujemy sprawdzone materiały

Z doświadczenia wiemy, że najlepszym i najtańszym rozwiązaniem jest wykonanie posadzki z materiałów najwyższej jakości. Tylko takie polecamy Klientom i tylko takich używamy w pracy. Materiały gorszej jakości są droższe w eksploatacji. Charakteryzują się słabszą odpornością na działanie czynników zewnętrznych, przez co szybciej się zużywają i mogą wymagać napraw.